تبلیغات
فرهنگی، ورزشی - مطالب مرداد 1394

دانشکده فنی وحرفه ای شهید رجایی لاهیجان ### دایماً در پی آواز حقیقت باش

جلسه اداری:

تاریخ:سه شنبه 27 مرداد 1394-08:13 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی شهید رجایی لاهیجان مورخه 94/5/24 روز شنبه از ساعت 13/30 الی 14/30 در داخل نمازخانه، بعداز نمازظهر وعصر با مسئولیت ریاست دانشکده (ابراهیم فایزی) جلسه اداری با حضور کلیه ی همکاران تشکیل گردید.

ابتداء رئیس دانشکده به کلیات تشریح طرح ارزش یابی سالانه و مرخصی تشویقی مرحله دوم کارکنان مرکز پرداخت و همکاران را به رعایت، نظم ومقررات ادری وتلاش هرچه بیشتر توصیه نمود.

سپس مسئول کارگزینی دانشکده توضیحات مفصل تری را در خصوص موارد فوق الاشاره ارایه و جهت رفع ابهامات مطرح شده توسط همکاران وهمچنین در پاسخ به سئوالات همکاران مطالبی را بیان نمود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

برگزاری دومین اردوی تفریحی سالانه برای کارکنان

تاریخ:شنبه 17 مرداد 1394-02:00 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی شهید رجایی طبق برنامه هرساله، جهت ایجاد هرچه بیشتر نشاط، صمیمیت ودوستی درمیان همکاران واساتید، دومین اردوی تفریحی برای آن عزیزان درمورخه 94/5/13 روز سه شنبه از ساعت 16 عصر الی 23 با اعزام بیست و دو نفرازهمکاران واساتید درمحله ی عسکرآباد ازتوابع بخش رودبنه ازشهرستان لاهیجان صورت گرفته است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گرافیک محیطی (زیباسازی فضای آموزشکده)

تاریخ:سه شنبه 6 مرداد 1394-11:33 ق.ظ

     

آموزشکده شهید رجایی لاهیجان با جذب داوطلبانه دانشجویان کارآموز رشته گرافیک در ترم تابستانی ونیمسال اول و دوم سال 93، تلاش کرد در قالب نقاشی دیواری، تعریف جدیدی از فضا را متناسب با ساختار آکادمیک و دانشگاهی ارایه نماید.

این پروژه که در ابعاد سه در دوازده متر به اجراء درآمده در قسمت پائین، المانها ونشانه های رشته های پنجگانه موجود در آموزشکده گنجانیده شده است (درکادرهای مدور).

در قسمت فوقانی ودر سمت چپ، عبارت بسم الله (برگرفته از رسم الخط کوفی، مربوط به دوره سلجوقی)، اجراء ودر سمت راست عبارتی از رسول اکرم (ص) در باب مرتبه علم، آورده شده است (عبارت عربی مربوط به خوشنویسی از دوره قاجار می باشد).

عناصر تزئینی موجود در نقاشی ها، عمدتاً ریشه در فرهنگ تصویری گذشته ایران دارد تا بدینوسیله مخاطب با رجوع به ناخودآگاه تاریخی خود، موفق به همذات پنداری با تصاویر گردد.

در بخش گرافیک محیطی تلاش شد تا عناصر بکار گرفته شده بر سطح دیوار، به نوعی باشد تا نوعی هماهنگی وارتباط را باسایر عناصر موجود (معماری – فضای سبز و...) ایجاد نماید.

این پروژه با طراحی ونظارت سرپرست کارآموزان (جناب استاد احمد مستشاری راد) ومجموعه دانشجویان کارآموز این آموزشکده وحمایت بسیار خوب دوایر مختلف دانشکده، آماده و در بهار 1394 به اتمام رسید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

درخصوص ازدواج

تاریخ:دوشنبه 5 مرداد 1394-09:25 ق.ظ

نفس ازدواج بالاخص ازدواج دختران وپسران جوان برای کلیه ی افراد خوشحال کننده وشادی آور است برای اینکه

اولاً این امر مبتنی بر فطرت انسان ها بوده و لذا همانند سایر گرایشهای فطری، لذت بخش و برای تکامل بشری ضروری می باشد.

ثانیاً احساس بر این است که از طریق این پیوندها، بسیاری از اساسی واصلی ترین نیازهای آدمی ارضاء می گردد که به  پاره ای از آنها اشاره می نمایم...


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo